BRAMY

Bramy garażowe Hörmann to ponad 80 lat doświadczeń i innowacyjnych rozwiązań.

ET500__Hormann

Bogata oferta bram pozwala na zastosowanie naszych produktów w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji montażowej.

Dzięki szerokiej palecie kolorów i powierzchni mogą Państwo dopasować wygląd bramy garażowej do budynku zarówno w klasycznej, jak i w nowoczesnej formie. Stwórzcie Państwo piękny dom dla swojego samochodu – postawcie na jakość bez kompromisów.

KATALOGI do pobrania

Odkryj z nami najciekawsze rozwiązania dla Twojego domu.

Inspiracje

Bramy garażowe to komfortowe i funkcjonalne drzwi, które prowadzą do garażu, są otwierane ręcznie lub za pośrednictwem silnika elektrycznego. Z reguły bramy garażowe charakteryzują się przestronnością (mogą nawet pomieścić auta osobowe, a także inne pojazdy). Małe drzwi mogą zostać wykonane w jednym panelu, natomiast duże z wielu łączonych paneli, przesuwanych po torach wzdłuż sufitu garażu lub też zawijających się w rolkę nad bramą. Mechanizmy wykonawcze pełnią wiele funkcji. Spośród nich najistotniejszą jest zrównoważenie ciężaru drzwi oraz znaczne zmniejszenie nakładu pracy ludzi, silnika niezbędnego do otwierania i zamykania drzwi wykonanych z takich materiałów, jak: metal, drewno lub włókna szklane. Drzwi garażowe mogą być dodatkowo izolowane, aby zapobiec utracie ciepła.

Sprzedaż bram garażowych Bydgoszcz

Szukasz sprawdzonej firmy oferującej sprzedaż bram garażowych Bydgoszcz? Jesteś w doskonałym miejscu! Omega Stolarka ma szeroką ofertę bram garażowych, które zdecydowanie gwarantują zastosowanie tych produktów w każdej, nawet trudnej sytuacji montażowej. Szeroka paleta barw i różnych powierzchni sprawia, że każdy klient może idealnie dopasować wygląd bramy garażowej do budynku w każdej możliwej formie, począwszy od klasycznej, a skończywszy na noowczesnej wersji i formie. W ofercie znajdziesz: bramy segmentowe LPU 42, bramy segmentowe LPU 67, bramy rolowane ROLLMATIC, bramy segmentowe boczne HST, dwuskrzydłową bramę garażową DFT 42 oraz bramy przemysłowe. Kierujemy się zasadą, że to klient jest najważniejszy – jego preferencje, potrzeby i oczekiwania. Z uwagi na postanowiliśmy dać klientom wybór, by każdy z nich mógł znaleźć odpowiednią bramę garażową dla siebie. Bramy garażowe dostępne w naszej ofercie cechują się dużą precyzją wykonania,m trwałymi materiałami i wysoką estetyką. Zapraszamy do składania zamówień i do kontaktu!

Managed with love by dominikagadomska.pl