OMEGA - OKNA ROLETY BRAMY DRZWI

OKNA z drewnianą ramą sokółka

WYBIERZ DREWNIANE OKNA I DRZWI PRODUCENTA Z 50-LETNIĄ TRADYCJĄ

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy SOKÓŁKA

Istniejąca od  50 lat firma Sokółka Okna i Drzwi,  jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek drewnianej stolarki okiennej i drzwiowej na polskim rynku. Posiadamy w ofercie okna i drzwi tarasowe, zarówno drewniane jak i drewniane z nakładką aluminiową.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ OKNA DREWNIANE?

Doceń naturalną izolację

Nie jest tajemnicą, że drewno jest doskonałym naturalnym izolatorem. Nasze drewniane okna zatrzymują więcej ciepła zimą i pomagają utrzymać chłód w miesiącach letnich

Zwiększ wartość swojej nieruchomości

Okna z naturalnego drewna charakteryzują się luksusowym pięknem, które inne materiały konstrukcyjne starają się naśladować. Dzięki trwałości i stylowi w równym stopniu, drewniane ramy okienne mogą przyczynić się do wzrostu wartości Twojego domu.

Bądź w zgodzie z naturą – Certyfikat FSC

Okna drewniane to definicja zrównoważonego rozwoju w budownictwie mieszkaniowym.  Odpowiedzialne zarządzanie światowymi lasami, stosując wyłącznie tarcicę certyfikowaną przez Forest Stewardship Council (FSC). Drewno wykorzystywane do produkcji okien Sokółka pochodzi tylko z dobrze zarządzanych i zatwierdzonych lasów. Oznacza to, że drzewa ścięte podczas produkcji okien są zawsze sadzone na nowo w miejsce wyciętych.

Gwarancja bezpieczeństwa

W połączeniu z klamkami zamykanymi na klucz, listwami przyszybowymi zapobiegającymi wyjęcie szyby wraz z  zabezpieczeniem antywyważeniowym, okna drewniane stanowią doskonała zaporę zatrzymującą nieproszonych  gości chcących dostać się do Twojego domu.

Trwałość na lata

Okna wykonane z drewna  mogą wyglądać pięknie  i sprawnie funkcjonować przez wiele długich lat. Wystarczy tylko pamiętać aby dwa razy w roku wykonać prostą konserwację polegającą na nałożeniu emulsji pielęgnacyjnej.  Eksperci uważają, że regularnie impregnowane okna drewniane będą cieszyć mieszkańców nawet przez kilka pokoleń.

NATURALNIE ENERGOOSZCZĘDNE
Okno drewniane wyposażone w osłonę aluminiową. Charakteryzujące się bardzo wysoką odpornością na warunki atmosferyczne i żywotnością, dzięki nakładce aluminiowej, która bardzo dobrze zabezpiecza profil drewniany okna. Ponad to połączenie naturalnego drewna, które widoczne jest od wewnątrz pomieszczenia i nowoczesnego profilu aluminiowego od zewnątrz stanowi bardzo ciekawe rozwiązanie architektoniczne.

POZNAJ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Judyta Szczepaniak
Judyta Szczepaniak
2022-09-24
Profesjonalna obsługa, bardzo duży wybór asortymentu, atrakcyjne ceny. Montażyści na medal (zdecydowałam się na montaż okien i bramy garażowej). Na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy. Serdecznie polecam!
Drawswisgwr
Drawswisgwr
2022-09-21
Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Obszerny wybór asortymentu, na pewno wrócę
Magdalena Tkaczyk
Magdalena Tkaczyk
2022-09-15
Pełen profesjonalizm, od pierwszego spotkania i przygotowania ofert po montaż zamówienia. Wsparcie na każdym etapie inwestycji, bezproblemy kontakt i odpowiedzi na liczne pytania. Wszystko w bardzo serdecznej atmosferze. Wielkie uznanie za cierpliwość i poświęcony czas dla niemało wymagających klientów.
Andrzej Pastwa
Andrzej Pastwa
2022-05-27
Bardzo polecamy! Żona zamawiała tym razem drzwi. Zawsze szybka odpowiedz na każde pytanie. Terminowa realizacja, szybki montaż. Żałujemy ze pozostałych drzwi nie zamawialiśmy z tego miejsca, bo nie są tak idealnie zamontowane jak te. Współpracę oceniamy na szóstkę! Mamy już z tej firmy okna, bramę garażową i drzwi wewnętrzne i ze wszystkich usług jesteśmy bardzo zadowoleni.
KATARZYNA GŁOMSKA
KATARZYNA GŁOMSKA
2022-02-05
Firma bardzo solidna i przyjazna. Kupowałam okno z montażem oraz 2 razy rolety zewnętrzne. od początku do końca, na każdym etapie zamówienia i montażu pełen profesjonalizm. Potrafią zadowolić nawet najwybredniejszego i trudnego klienta, bo sama do takich się zaliczam. Bardzo dziękuję za miły kontakt meilowy (zawsze wyczerpujące odpowiedzi) i oczywiście super ekipie montażowej. Właściciel, Pan Piotr osobiście dba o każdy szczegół i potrafi świetnie wytłumaczyć każdą wątpliwość i bardzo fachowo odpowie na każde pytanie. Firma godna polecenia i zaufania. Napewno jeszcze będę korzystała z usług
Feliks Paszkowski
Feliks Paszkowski
2021-12-29
Najlepsza firma 👍
Michael Wieczorek
Michael Wieczorek
2021-11-07
Wszystko na najwyższym poziomie!! Polecam !!
Karolina Jankowska
Karolina Jankowska
2021-09-26
Obsługa klienta, montaż oraz jakość produktów na najwyższym poziomie. Profesjonaliści. Gorąco polecam!!!

Zapraszamy do kontaktu​

Salon w Białych Błotach pracuje od poniedziałku do piątku od 9.00 do 16.00. Na życzenie, po uprzednim umówieniu się, jesteśmy również dostępni w późniejszych godzinach.

Mamy doświadczenie w doborze najlepszych rozwiązań, jeśli nie masz sprecyzowanej wizji, pomożemy ją Tobie wyklarować.

Jesteśmy oficjalnym partnerem firm.

OMEGA STOLARKA BYDGOSZCZ – OKNA I DRZWI.

Copyright © 2020-2022 Wszystkie prawa zastrzeżone  / All rights reserved.