ROLETY solarne z funkcją żaluzji

Rolety zasilane solarnie to nowoczesne, ekologiczne rozwiązanie osłonowe do każdego domu i mieszkania! Od teraz w naszej ofercie. Rolety firmy Bubendorff połączyły to co najlepsze w osłonach przeciwsłonecznych, czyli funkcję rolet i żaluzji, a do tego zasilanych solarnie!

Roleta solarna z funkcją żaluzji


Przedstawiamy roletę solarną z funkcją żaluzji od Bubendorff

Rolety solarne Bubendorff z panelem fotowoltaicznym MONO ID3 SOLAR są rozwiązaniem na miarę XXI wieku. W pełni zasilane solarnie i to niezależnie od warunków pogodowych (!), pozwalają oszczędzić na prądzie  i gwarantują bezinwazyjny montaż. Świetnie sprawdzą się jako rozwiązanie przeznaczone do budynków, w których nie doprowadzono przewodów elektrycznych do wnęk okiennych. 

Panel fotowoltaiczny rolety nie wymaga wystawienia na bezpośrednie działanie słońca. Jedyne, co potrzeba, to dostępu do światła dziennego. Dzięki temu bateria ładuje się bez przerwy w ciągu dnia! To koniec z kuciem tynku, by osłonić okna. 

Rolety solarne Bubendorff występują również z funkcją żaluzji, łącząc klasyczne produkty – rolety i żaluzje – w jedno. Możesz cieszyć się widokiem na zewnątrz chroniąc się przed nadmiernym nasłonecznieniem. Żywotność baterii jest wyliczona na co najmniej 20 000 cykli, a producent udziela aż 7-letniej gwarancji na produkt. 

rolety solarne z funkcją żaluzji bubendorff

  • Roleta łączy w sobie cechy rolety i żaluzji, dzięki czemu można ograniczyć dostęp światła do pomieszczenia, nie tracąc przy tym widoku na zewnątrz,
  • jest odporna na silny wiatr,
  • posiada blokadę antywłamaniową, 
  • ma napęd solarny, które działa zawsze, niezależnie od warunków pogodowych, 
  • pióra wypełnione pianką termoizolacyjną skutecznie ograniczają koszty klimatyzacji latem i ogrzewania zimą,
  • to wszystko zostało okraszone 7-letnią gwarancją producenta.

Czym jest roleta z funkcją żaluzji? To połączenie dwóch osłon okiennych: żaluzji fasadowej i rolety. Te zewnętrzne rolety zostały wyposażone w ruchome pióra, dzięki czemu można zachować widok na zewnątrz przy całkowitym zasłonięciu okna. Możemy chronić swoją prywatność, kontrolując to, co dzieje się na zewnątrz, czyli obserwować np. psa bawiącego się w ogródku, a jednocześnie czuć pełen komfort w domu. Roleta jest wyposażona w blokadę antywłamaniową, która utrudnia dostanie się niepowołanych osób na teren budynku. Roleta jest dostępna w formie natynkowej, dzięki czemu nie ma potrzeby przeprowadzania generalnego i uciążliwego remontu celem instalacji produktu. Do tego funkcja solarna całkowicie uwalnia roletę od kabli i co najważniejsze, jest w cenie produktu. Zadzwoń do nas po więcej informacji! 

Rolety solarne Bubendorff Bydgoszcz

Bubendorff, to francuska firma z 60-letnią tradycją, która zajmuje się produkcją profesjonalnych i wysokiej jakości rolet solarnych zewnętrznych. Ekologiczne rolety solarne ochraniają przed światłem, korzystając z energii słonecznej. Ogromną zaletą tego typu zasilania jest uniezależnienie się od energii elektrycznej. Dzięki nim można znacznie ograniczyć koszty ogrzewania i klimatyzacji. Rolety są bardzo ciche, a to wszystko dzięki wykorzystaniu silnika o zmieniającej się prędkości. Można swobodnie odsłaniać i zasłaniać rolety nawet w sytuacjach awaryjnych, np. w przypadku braku prądu lub w upalne dni. Rolety zewnętrzne solarne są popularne przede wszystkim wśród osób troszczących się o środowisko i interesujących się różnymi metodami pozyskiwania energii. Dzięki wysokiej jakości roletom Bubendorff umożliwia stworzenie całkowicie zautomatyzowanego systemu regulacji nasłonecznienia i temperatury we wnętrzach domu. Funkcjonalne automatyczne rolety BUBENDORFF spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów! Rolety solarne tej znanej i cenionej marki składają się z lameli, które wypełnia pianka izolacyjna wtryskiwana pod wysokim ciśnieniem. Tworzą one zdecydowanie skuteczną termoizalacyjną blokadę, która umożliwia długotrwałe utrzymanie ciepła w pomieszczeniach lub chłodnego powietrza – wszystko zależy od pory roku. Istotną kwestią jest również to, że rolety Bubendorff gwarantują całkowitą automatyzację oraz wygodę i intuicyjność obsługiwania. Można je sterować pilotem radiowym, zegarem, a także wbudowanym czujnikiem natężenia oświetlenia. Rolety współpracują z systemem inteligentnego domu. Rolety solarne można opuszczać i podnosić nawet pod nieobecność w domu za pomocą urządzeń mobilnych, np. tableta lub smartfona. Montaż nie wymaga doprowadzenia do wnęk kabli elektrycznych, rolety idealnie sprawdzą się we wnękach okiennych (nowo powstających i istniejących budynków). Szukasz wysokiej jakości rolet solarnych? Sprawdź ofertę rolet solarnych Bubendorff w Omega Stolarka!

Managed with love by dominikagadomska.pl