Podłogi

Witamy w świecie pięknych i praktycznych podłóg produkowanych przez wynalazcę paneli laminowanych. Przejrzyj nasze propozycje i katalogi umieszczone poniżej. Pracujemy z różnymi dostawcami, jeśli chcesz poznać rozwiązanie dobrane dla Ciebie – zadzwoń do nas lub napisz wiadomość!

gut-zu-wissen-Farbveraenderungen

Dobra podłoga powinna stanowić nie tylko dekorację – musi być w stanie sprostać wymaganiom codziennego życia.

W naszej ofercie każdy znajdzie podłogę dla siebie — nie tylko piękną i łatwą w montażu i utrzymaniu, lecz również na tyle trwałą, aby sprostać wyzwaniom codziennego życia. Obecnie Pergo oferuje również podłogi winylowe. Podłoga Pergo zachowuje doskonały wygląd nawet po wielu latach eksploatacji. Zobacz też pozostałe nasze propozycje. 

KATALOGI do pobrania

Odkryj z nami najciekawsze rozwiązania podłóg dla Twojego domu. Kliknij w wybrany katalog i przejrzyj jego zawartość w przeglądarce lub pobierz i otwórz w odpowiednim programie. Chcesz więcej? Zadzwoń do nas!

Inspiracje

Panele winylowe i laminowane bydgoszcz - pergo

Panele winylowe stanowią coraz bardziej popularny materiał, wykorzystywany we wnętrzach. Mogą one wiernie odwzorowywać drewno, kamień, glazurę, beton, łupek, marmur, czy metal. Mogą pojawić się też podłogi winylowe z dekoracyjnymi wzorami 3D. Warstwa wewnętrzna każdego z paneli jest tak samo sztywna, jak pozostałych, na co wpływ ma zastosowanie aglomeratu korkowego, bądź też włókien szklanych, które wzmacniają tworzywa sztuczne. Z uwagi na to, że panele winylowe mają strukturę odporną na wilgoć, mogą być one stosowane również w takich wnętrzach, jak: kuchnia i łazienka, czy też w pomieszczeniach, które są stale zawilgocone, np. sauny, spa, baseny itd. Oprócz wysokiej wodoodporności, podłogi winylowe mają wiele innych zalet. Przede wszystkim są niezwykle wytrzymałe, dzięki czemu ryzyko uszkodzeń mechanicznych jest o wiele mniejsza niż w przypadku innych paneli, np. laminowanych. Kolejnym plusem jest przewodnictwo cieplne, które sprawia, że stopy w kontakcie z podłogą winylową nie czują chłodu, natomiast materiał ten można wykorzystywać na ogrzewaniu podłogowym. Podłogi winylowe są odporne na plamy, które nie wnikają w strukturę powierzchni, a jedynie osiadają na jej powierzchni, 

nie elektryzują się i nie przyciągają kurzu, dzięki czemu są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Warstwa korka zapewnia świetne parametry akustyczne posadzki – podłoga winylowa jest cicha w użytkowaniu, nie skrzypi podczas chodzenia. Do czyszczenia paneli winylowych klejonych do podłoża jest możliwe stosowanie wszelkich dostępnych urządzeń, łącznie z myjką parową oraz specjalistycznymi maszynami przemysłowymi, których zastosowanie nie jest wskazane w przypadku podłogi układanej pływająco. Mogą być zastosowane w miejscach szczególnie mocno eksploatowanych. 

Panele winylowe, podłogi winylowe w Omega Stolarka

W firmie Omega Stolarka dysponujemy szerokim wyborem podłóg winylowych, które są nie tylko estetyczne, ale również niezwykle funkcjonalne, łatwe w montażu i utrzymaniu oraz trwałe. Zależało nam, by panele winylowe dostępne w naszej ofercie pochodziły od najlepszych producentów i były w stanie sprostać wyzwaniom codziennego życia. Aktualnie Pergo oferuje podłogi winylowe, które zachowują doskonały wygląd nawet po wielu latach eksploatacji. Wychodzimy z założenia, że dobra podłoga powinna stanowić nie tylko dekorację, ale musi być w stanie sprostać wymaganiom codziennego życia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Masz pytania? Zadzwoń! 

Managed with love by dominikagadomska.pl