PERGOLE TARASOWE

Pergola tarasowa to świetna osłona przestrzeni przydomowej sprawiająca, że możesz na niej wypoczywać nawet przez trzy sezony w ciągu roku! 

pergolite nerli czerwona


Przedstawiamy pergole tarasowe od Nerli

Pergole tarasowe to nowoczesne rozwiązanie stworzone z myślą o wymagających użytkownikach tarasów. Sprawdzi się nie tylko w domu, ale przede wszystkim w restauracji czy kawiarni. 

KATALOGI do pobrania

Wybierz pergolę i zobacz kartę produktową. 

Pergola pergolita od nerli

  • Pergola pracuje na sprawdzinych silnikach od Somfy,
  • możliwy montaż na szklanych lub drewnianych konstrukcjach, przeszkleniach dachowych, słupach, belkach nośnych, 
  • szerokość od 2m do 5m,
  • wysokość od 2m do 5m,
  • możliwy montaż ścienny i sufitowy. 

Dlaczego warto wybrać pergolę tarasową? To rozwiązanie może nas ochraniać na tarasie przez cały rok, tworząc dodatkowy pokój na dworze, jeśli dobierzemy odpowiednie rozwiązania. 

Pergola, to łatwy sposób na wykreowanie przydomowego, zadaszonego miejsca na tarasie, idealnego na relax po ciężkim dniu lub tygodniu pracy. Na rynku można znaleźć bardzo dużo różnych konstrukcji, począwszy od tradycyjnej, a skończywszy na bardziej nowoczesnych. Pergola tarasowa może być wolnostojąca lub przeznaczona do oparcia o ścianę budynku?. Pergole rolety słoneczne można wykorzystywać również na terenie restauracji lub hotelu, np. w ogrodzie lub na tarasie.

Pergole (rolety solarne) – Zastosowanie

Pergola tarasowa pełni przede wszystkim funkcję ochraniającą przed silnymi promieniami słońca, tworząc wymarzony cień w upalne dni. W przypadku dachu litego ochrania również przed deszczem, śniegiem, czy też gradem. Pergole wyposażone w ruchomą osłonę lub dach płócienny jest doskonałym zabezpieczeniem przed opadami deszczu, spadającymi liśćmi, a także drobnymi zanieczyszczeniami. Pergole tarasowe z praktycznymi zasłonami dodatkowo izolują miejsce przeznaczone do wypoczynku, jednocześnie chroniąc użytkowników przed spojrzeniami ciekawskich sąsiadów i przechodniów i gwarantując tym samym prywatność.

Pergole ogrodowe – zastosowane materiały

Niektóre modele pergoli ogrodowych różnią się od siebie zastosowanymi materiałami. Mogą być pergole tarasowe drewniane (ponadczasowe, pasujące do niemalże każdej aranżacji tarasu), a także pergole metalowe sprawdzające się w tarasach zaprojektowanych w bardziej nowoczesnym stylu. Dachy mogą być lite lub mieć drewniane ożebrowanie. Oprócz zastosowanych materiałów w pergolach niezwykle istotna jest jakość ich wykonania, trwałość i odporność na wpływ negatywnych czynników zewnętrznych. Warto zainwestować w markowe pergole, które są gwarancją solidności. Szukasz wysokiej jakości markowych pergoli tarasowych? Sprawdź ofertę Omega Stolarka! Masz pytania? Zadzwoń!

Managed with love by dominikagadomska.pl