Okna

W naszej ofercie znajdą Państwo okna aluminiowe oraz okna PCV na profilu Schuco. Okna montujemy na terenie Polski oraz krajów ościennych. 

Elegancka willa 4

Jedynie najwyższej klasy produkty są w stanie zagwarantować Państwu odpowiednio wysoki standard BEZPIECZEŃSTWA i termoizolacji budynku

Dzięki najnowocześniejszej technologii okna Schuco pozwalają ograniczyć zużycie energii nawet o 80%. Do produkcji oferowanych przez naszą firmę okien na profilu Schuco wykorzystywane są materiały najwyższej jakości, dlatego spełniają one oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas modelami okien na profilach PCV, aluminiowych renomowanej firmy ​Awilux i Sokółka.

KATALOGI do pobrania

Odkryj z nami najciekawsze rozwiązania dla Twojego domu.

Inspiracje

Stolarka okienna Bydgoszcz

Okna składają się z dwóch istotnych elementów: szyby oraz stolarki okiennej. Według polskiego prawa stolarka okienna powinna spełniać wymagania konstrukcyjne. Główną funkcją stolarki okiennej jest znaczne ograniczenie strat ciepła, wykorzystanie ciepła słonecznego do ogrzania pomieszczeń oraz ich doświetlenie. Na rynku można znaleźć okna wykonane w różnych technikach oraz z różnych materiałów. Bez względu na to, w jaki sposób zostały skonstruowane, powinny być trwałe i odporne na niekorzystny wpływ zewnętrznych czynników. Stolarka okienna jest bardzo zróżnicowana – różni się od siebie szeregiem różnych właściwości (materiałami, parametrami użytkowymi, rozmiarami, kolorami i kształtami).

Od jakości stolarki zależy głównie komfort mieszkania, użytkowania okien i budynku oraz estetyka obiektu. Innowacyjna stolarka okienna łączy w sobie estetyczny design z parametrami, które wpływają na warunki panujące w danym pomieszczeniu, np. niski współczynnik przenikania ciepła i izolacja akustyczna. Przy tworzeniu stolarki okiennej niezwykle istotne jest bezpieczeństwo, zabezpieczenia antywłamaniowe, energooszczędność, szczelność okien i wiele innych. Szukasz stolarki okiennej w Bydgoszczy spełniającej wszystkie te cechy? Jesteś w dobrym miejscu! W firmie Omega Stolarka znajdziesz najwyższej klasy produkty, które gwarantują odpowiednio wysoki standard bezpieczeństwa i termoizolacji budynku. To właśnie dzięki najnowocześniejszej technologii okna Schuco umożliwiają ograniczenie zużycia energii nawet o 80%. Do produkcji oferowanych przez naszą firmę okien na profilu Schuco wykorzystywane są materiały najwyższej jakości. Z uwagi na to, spełniają one oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas modelami okien na profilach PCV, aluminiowych renomowanej firmy Awilux i okna Sokółka.

 

Okna drewniane i aluminiowe Bydgoszcz z naszej oferty!

Okna drewniane to jedne z najpopularniejszych okien zaraz obok aluminiowych. Nic dziwnego, gdyż doskonale komponują się z meblami, izolują pomieszczenie i wprowadzają do niego przyjemny i przytulny nastrój. Okna wykonane z drewna są bardzo szczelne i świetnie izolują pomieszczenie, gwarantując duże oszczędności na ogrzewaniu, gdyż nie przepuszczają chłodnego powietrza i wilgoci. Drewno jest wykorzystywane w budownictwie od wielu stuleci, głównie z uwagi na to, że jest to surowiec energooszczędny, bardzo trwały, wytrzymały, a także wyróżniający się wysokimi walorami estetycznymi. Okna aluminiowe to świetna alternatywa dla okien drewnianych. Charakteryzują się wysoką jakością materiałów, stabilnością i trwałością. Ponadto są lekkie i wytrzymałe. Z uwagi na to, doskonale sprawdzą się do obsadzania dużych i ciężkich przeszkleń. Zaletami aluminium jest to, że jest bardzo podatne na formowanie. Z uwagi na to, okna wykonane z tego materiału mogą przybierać różne kształty, między innymi prostokąta, okrągu lub łuku. Tradycyjna rama umożliwia zamontowanie antywłamaniowego pakietu szklanego, który waży 50kg/m2. Zakup profesjonalnych okien aluminiowych wiąże się z wieloletnią inwestycją, dlatego też powinna być ona bardzo dobrze przemyślana. W Omega Stolarka oferujemy piękne okna drewniane i aluminiowe Bydgoszcz dostępne w różnych wariantach kolorystycznych i rozmiarach. Sprawdzą się do wielu różnych aranżacji wnętrz. Mogą to być okna minimalistyczne i klasyczne, a także okna w stylu bardziej nowoczesnym. Wszystkie nasze okna są ekologiczne, a więc przyjazne środowisku i ekonomiczne. Ich powierzchnia jest bardzo gładka i podkreśla estetykę drewna. Okna drewniane i aluminiowe dostępne w ofercie firmy Omega Stolarka można doskonale zintegrować z systemem alarmowym, bądź też dodatkowo zabezpieczyć funkcjonalnymi i estetycznymi roletami zewnętrznymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień!