Drzwi z elektrozamkiem Bydgoszcz

Najnowszej generacji systemy drzwi PCV i aluminium do domów energooszczędnych oraz biur i lokali handlowych. Posiadamy w ofercie szereg drzwi zewnętrznych wejściowych z elektrozamkiem, którem możemy ściśle dopasować do Państwa oczekiwań, gustu i budżetu.
drzwi

Najwyższa jakość drzwi widoczna już na pierwszy rzut oka

Mnogość wzorów drzwi, kolory, przeszklenia, elementy boczne i naświetla górne zapewniają niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Omega Stolarka Bydgoszcz - drzwi zewnętrzne z elektrozamkiem

Drzwi to jeden z najważniejszych elementów w każdym budynku i pomieszczeniu. Są pewnego rodzaju przegrodą i elementem zapewniającym wysoki poziom bezpieczeństwa domownikom, a także użytkownikom obiektu. Warto postawić na funkcjonalne drzwi z elektrozamkiem, dzięki któremu można zdalnie je otwierać lub zamykać. Bardzo często wykorzystywany jest dodatkowo do zwykłego, klasycznego zamka, który otwierany jest kluczem. Zakup elektrozamka i jego parametry wymagają dokładnego przemyślenia. Na co warto przede wszystkim zwrócić uwagę? Ważne są takie aspekty, jak trwałość tego urządzenia, metoda zasilania (za pomocą prądu przemiennego lub stałego), stopień energooszczędności (elektrozamek za pomocą specjalnej cewki znacznie obniża pobór energii elektrycznej w trakcie pracy, dzięki czemu może być wykorzystywany w systemach zasilanych bateriami), trwałość i solidność wykonania obudowy (powinna być odporna na uszkodzenia i działanie negatywnych czynników atmosferycznych) oraz sygnalizator, który umożliwi skontrolowanie tego, czy drzwi zostały w sposób poprawny zamknięte. Elektrozamek może być wyposażony w pamięć zewnętrzną lub wewnętrzną. Dzięki tej funkcji można otworzyć drzwi za pomocą impulsu elektrycznego.

Nie wiesz, na jaki elektrozamek się zdecydować? Szukasz profesjonalnych drzwi z elektrozamkiem w Bydgoszczy? Sprawdź ofertę firmy Omega Stolarka! Zajmujemy się sprzedażą okien, żaluzji, parapetów, bram, rolet, moskitier i wysokiej jakości drzwi z elektrozamkiem, które wykonywane i montowane są z najwyższą precyzją, w oparciu o oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Wszystkie materiały i komponenty są trwałe i odporne na uszkodzenia, zarysowania i wpływ niekorzystnych warunków zewnętrznych. Zapewniamy szeroki wybór materiałów i kolorów, dzięki czemu każdy znajdzie u nas drzwi z elektrozamkiem idealne dla siebie i swoich potrzeb. Zapraszamy do kontaktu!

Managed with love by dominikagadomska.pl