drzwi loftowe otiF

W naszej ofercie pojawiła się wschodząca gwiazda, czyli drzwi 🚪 loftowe od OTIF Profil​. Zamiast białej, przygnębiającej ściany, lepiej postawić na widne przeszklenie. Szklane ścianki działowe i drzwi zwiększają optycznie wielkość pomieszczenia oraz pozwalają na jego lepsze nasłonecznienie 🌞. 

OTIF dostarcza przeszklenia loftowe ze stali i szkła. Dzięki współpracy z nowym partnerem, w naszej ofercie znajdziecie drzwi rozwierne, przesuwne oraz drzwi wahadłowe. Każde z nich jest dostępne w opcji jedno lub dwuskrzydłowej. To szerokie pole do zabaw aranżacyjnych. Pomieszczenie wraz z tego typu rozwiązaniem z pewnością uzyska odświeżony, nowoczesny, industrialny charakter. Jeśli lubisz eksperymentować, ale jednocześnie cenisz sprawdzone rozwiązania to drzwi loftowe są dla Ciebie 😊. 

Drzwi loftowe otis

Drzwi loftowe OTIS to wyjątkowe przeszklenie. Dlaczego? Posiadają bardzo solidną konstrukcję, a jednocześnie sprawiają wrażenie niezwykle lekkich. 

  • Nowoczesny system szklenia – zamiast tradycyjnie stosowanego silikonu przeszklenia OTIF zawierają profesjonalne uszczelki przyszybowe, odporne na promieniowanie UV.
  • Drzwi pracują płynnie i cicho, dlatego wyposażyliśmy je w niezbędne uszczelki, nie tracąc przy tym industrialnego charakteru drzwi.
  • Konstrukcje wykonane są ze stali, ale profile zostały zaprojektowane z myślą o nowoczesnym i lekkim wyglądzie.
  • Bezpieczeństwo zapewnia używanie tylko odpowiednich rodzajów szkła.

Coraz bardziej popularne są drzwi loftowe, które doskonale sprawdzają się w mieszkaniach urządzonych w tym samym stylu (surowym, industrialnym, z domieszką szkła i kamienia). Są nie tylko bardzo estetyczne, ale również bardzo funkcjonalne. Lofty to mieszkania przestronne, urządzone z zastosowaniem surowej estetyki, materiałów i wyposażenia. Oczywiście drzwi loftowe znajdą swoje zastosowanie również w innych stylach wykończenia obiektów. Cechują się wieloma zaletami i udogodnieniami. Przede wszystkim do ich wykonania wykorzystane zostały szklane moduły, odporne na uderzenia i zarysowania, które zlokalizowane są w specjalnych stalowych lub drewnianych profilach. Na drzwi loftowe decydują się przede wszystkim: właściciele lokalów hard loft, przestronnych mieszkań, domów zaprojektowanych w stylu industrialnym, biur, kawiarni, restauracji i wielu innych tego typu lokali. Szukasz profesjonalnie wykonanych, estetycznych i praktycznych drzwi loftowych w Bydgoszczy? Sprawdź koniecznie ofertę firmy Omega Stolarka. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży związanej ze sprzedażą i montażem estetycznych i funkcjonalnych okien, żaluzji, rolet, parapetów, bram, profesjonalnych drzwi, w tym drzwi loftowych. Wszystkie użyte do ich produkcji materiały i komponenty są niezwykle trwałe i odporne na wpływ negatywnych czynników zewnętrznych. Współpracujemy ze znanymi firmami, w tym z  Sokółką, Hormann i Awilux. Zapewniamy szeroki wybór kolorów i materiałów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do składania zamówień. Masz pytania związane z ofertą? Zadzwoń!

Managed with love by dominikagadomska.pl