BRAMY UCHYLNE I ROLOWANE BYDGOSZCZ

Bramy garażowe Hörmann to ponad 80 lat doświadczeń i innowacyjnych rozwiązań.

ET500__Hormann

Bogata oferta bram pozwala na zastosowanie naszych produktów w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji montażowej.

Dzięki szerokiej palecie kolorów i powierzchni mogą Państwo dopasować wygląd bramy garażowej do budynku zarówno w klasycznej, jak i w nowoczesnej formie. Stwórzcie Państwo piękny dom dla swojego samochodu – postawcie na jakość bez kompromisów.

KATALOGI do pobrania

Odkryj z nami najciekawsze rozwiązania dla Twojego domu.

Inspiracje

Brama uchylna inaczej nazywana jest bramą płytową. Montowana jest w specjalnej ościeżnicy z wykorzystaniem profili stalowych, które mocowane są do ścian garażu. Ponadto precyzyjnie usztywniają ramę za pomocą poziomych płaskowników i wypełniają ją blachą stalową, czasami drewnem. Gdy jest otwierana, płyta, która się w niej znajduje, jest prowadzona po specjalnych profilach, które pozwalają utrzymać ją w określonej pozycji. Sprężyny, które montowane są w mechanizmie otwierania, znacznie upraszczają zarówno podnoszenie, jak i opuszczanie drzwi garażowych. Wysokiej jakości bramy garażowe uchylne to takie, które wykonywane są z profesjonalnych materiałów, a także są odporne na wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych, tj. deszcz, wilgoć, śnieg, silny wiatr i mocne promienie słoneczne. Powinny wykazywać się one również dużą odpornością na nieduże uszkodzenia mechaniczne. Do takich bram zdecydowanie można zaliczyć bramy uchylne znanej i cenionej marki Hörmann.

Bramy garażowe Bydgoszcz – uchylne Hörmann

Poszukujesz profesjonalnych i estetycznych bram uchylnych Hörmann w Bydgoszczy? Koniecznie sprawdź ofertę firmy OMEGA! Mamy do zaoferowania szeroki wybór tego typu bram garażowych renomowanego producenta Hörmann. Marka założona została 75 lat temu, producent ma ogromne doświadczenie w produkcji bram. Stanowi jedną z najbardziej cenionych w Europie. Bramy uchylne Hörmann charakteryzują się najwyższą jakością, bezpieczeństwem i wysokim komfortem w użytkowaniu. Ponadto wyróżniają się również niekonwencjonalnym wzornictwem, przykuwającym wzrok. Dzięki szerokiemu wyborowi interesujących kolorów i wzorów każdy może znaleźć odpowiednią bramę do własnego garażu. Wszystkie bramy, którymi dysponujemy, są trwałe i wykonane z solidnych materiałów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do składania zamówień. Masz pytania? Zadzwoń!

Managed with love by dominikagadomska.pl