Drzwi AWIDOOR Avangarde można zamówić
z eleganckim pakietem NeroStyle bez żadnych dopłat!

Pakiet NeroStyle to rama oraz wewnętrzna strona wypełnienia w kolorze Black Ultimate (RAL 9004 ST), pochwyt, rozeta, listwa dolna, lizeny, klamka i rozeta okrągła od wewnątrz – w kolorze czarnym.

Promocja na pakiet Nero Style do drzwi Awidoor Avangarde

Promocja dotyczy zamówień złożonych od 23 do 27 listopada 2020r. Więcej informacji pod numerem telefonu + 48 52 307 02 02 lub mailowo

Opis producenta:

Kolekcja AWIDOOR AVANGARDE, jest propozycją na wskroś nowoczesnych i podążających za aktualnymi trendami drzwi zewnętrznych. Bazuje na systemie Aliplast Star 90 i występuje już w wersji podstawowej jako skrzydło z jednostronną nakładką od strony zewnętrznej.

Zastosowane okładziny to m.in. beton artystyczny, ceramika oraz naturalne drewno!

Ich proste linie i stonowana stylistyka wpisują się w obecne trendy nowoczesnych budynków jednorodzinnych. Cała uwaga skupiona jest na doborze niepowtarzalnych materiałów, na ich strukturze, grze światła na ich powierzchni czy wręcz wrażeń z ich dotyku.

Odpowiednio dobrane dodatki pozwalają skomponować bardzo ciekawe i niepowtarzalne drzwi podkreślające nowoczesny styl domu i status jego właściciela. Widoczne ramy okienne oferowane są standardowo w kolorze antracytowym (RAL7016 półmatt), aby dodatkowo podkreślić zarys niepowtarzalnych drzwi. W opcji do wyboru jest również pakiet Nero z niepowtarzalnym lakierem Black Ultimatt.